מלאו את הפרטים הבאים

[mailpoetsignup mailpoetsignup-679 mailpoet_list_1 default:on label-inside-span "מאשר קבלת דיוור וחומר פרסומי מחברת תמן."]
לפרטים נוספים
שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

בעמוד זה מוצגות שאלות ותשובות נפוצות שנשלחו אלינו על-ידי גולשי האתר. לשליחת שאלות נוספות עליהן לא נמצאת תשובה בעמוד זה אנא שלחו אלינו דוא"ל או מלאו את טופס צור קשר.

אני עומד בפני רכישת רכב ראשון, ומתלבט איזה רכב לרכוש. האם תוכלו להמליץ לי ?

תשובה: בחירת רכב הינה פעולה חשובה אשר ראוי להשקיע בה ולבצע את כל הבדיקות הנדרשות. בחירת הרכב מורכבת ממספר פרמטרים  בראש ובראשונה בחינת המגבלות והנתונים של המוגבל, שנית סוג האבזור שיש להתקין ברכב עפ"י מגבלות רישיון הנהיגה ומפרט המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, הפרמטר השלישי הוא נתוני הרכבים השונים ולבסוף, כמובן שיקולי העלות. כל הידע וההכוונה מצויים ברשות צוות השיווק המקצועי שלנו והנך מוזמן ליצור עמנו קשר לתיאום פגישה, ללא כל חיוב והתחייבות מצידך.

יש לי ילד נכה , אבל הרשיון שלי מוגבל לרכב אוטומטי בלבד. איזה רכב אקבל ?

תשובה: הרכב הזול מבין הקיימים המתאים להסעת נכה הינו הפולקסווגן קאדי מקסי . רכב זה ניתן לאבזר עם מעלית, וכאשר קיימת מגבלת גובה ניתן לבצע בו הנמכה ולהתקין רמפה. הרכב ניתן לרכישה במידה והמכון הרפואי לבטיחות בדרכים המליץ עליו או במידה וברצונך לשדרג את הרכב שאושר לך ע"י המכון.

אני נוהג ברכב ומתקשה בנהיגה, ויש ברשותי קלנועית אך אני מתקשה להכניס אל הרכב. האם יש פתרון שיכול לסייע לי בכך ?

תשובה: בהנחה שהינך מתייחס לרכב פרייבט, קיימים מנופים באמצעותם ניתן להכניס קלנועית אל תא המטען. הדבר מותנה במידות הרכב והקלונעית לגביהם הינך מוזמן ליצור עימנו קשר ישיר ושמח לבצע את הבדיקה עבורך.

אני נוהג ברכב פרטי מזה שנים רבות בעזרת מנגנון גז – בלם מכני. לאחרונה החמיר מצבי ואני מתקשה להיכנס אל הרכב ולנהוג נהיגה ממושכת. מה עלי לעשות?

תשובה: במידה ומצב תפקודך החמיר, הינך רשאי לפנות אל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ולבקש שינוי של צורת הנהיגה , סוג הרכב והאיבזור בהם הינך עושה שימוש. לנציגינו ידע מקצועי רב והם ידעו לסייע לך בהליכים אלה וללוותך בכל הפעולות הכרוכות בכך.

אני לקוח סניפכם הצפוני אך לאחרונה עברתי דירה לאזור הדרום, האם במקרה תקלה עלי להגיע לסניפכם בחיפה ?

תשובה: בוודאי שלא. לחברתנו 3 סניפים בפריסה ארצית והינך מוזמן לפנות לסניף דרום הסמוך לביתך. ובכל אופן, במקרה של תקלה שירות החילוץ שלנו עובד 24 שעות ביממה בכל מקום בארץ והינך מוזמן לפנות אליו בכל עת ונציגינו יגיעו אליך.